Вітання Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка

Дата: 06.12.2021 07:16

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом всіх, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

Сьогодні Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично заново відродившись в умовах війни, українська армія зміцніла та набула безцінного бойового досвіду. З великою гордістю ми прославляємо бійців, які героїчно виконують військовий обов’язок на сході України. Ваша стійкість та витримка – гідний приклад для наслідування прийдешніми поколіннями.

Дорогі наші захисники! Вітаючи зі святом, щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, сімейного щастя, підтримки бойових товаришів та рідних, сили й наснаги долати будь-які перешкоди!

Великобурлуцький селищний голова                                     Віктор ТЕРЕЩЕНКО