Відбулося пленарне засідання сесії Великобурлуцької селищної ради

Дата: 24.11.2021 14:24

23 листопада 2021 року проведено чергову 21 сесію Великобурлуцької селищної ради 8 скликання, в ході якої було розглянуто 19 питань порядку денного.

Депутати селищної ради підтримали голосуванням зміни, що вносилися до:

- «Програми по поновленню мереж, споруд водопостачання і водовідведення та ремонтно-технічної бази Великобурлуцького КВКП «Водоканал» на 2021 рік;

- Програми підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобурлуцької селищної ради на 2021 рік;

- структури апарату та виконавчих органів Великобурлуцької селищної ради;

- до Структури Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великобурлуцької селищної ради»;

- рішення 3 сесії 8 скликання № 76-8 від 23 грудня 2020 року Великобурлуцької селищної ради «Про бюджет Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2021 рік».

Депутатським корпусом були прийняті рішення про надання дозволу на придбання об’єкту нерухомого майна та про передачу основних засобів та товаро-матеріальних цінностей з балансу Великобурлуцької селищної ради на баланс Великобурлуцького КВКП «Водоканал».

В ході сесії було затверджено:

- Положення про Комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великобурлуцької селищної ради» (в новій редакції).

- Статут Комунального закладу «Великобурлуцький інклюзивно-ресурсний центр Великобурлуцької селищної ради» (в новій редакції);

- штатний розпис та графік роботи Комунального закладу Великобурлуцький інклюзивно-ресурсний центр Великобурлуцької селищної ради»;

- адміністративні послуги, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобурлуцької селищної ради (в новій редакції);

- Положення про оплату праці працівників Великобурлуцького селищного центру соціальних служб.

Також були розглянуті низка земельних питань та ухвалені відповідні рішення.