Для комунальників Великобурлуцької громади придбали піскорозкидач

Дата: 24.11.2021 21:16

Готуючись до цьогорічного зимового періоду для Великобурлуцького комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водоканал» придбали новий піскорозкидач.

«Механізм встановили на базове шасі автомобіля ЗІЛ, яке вже було наявне на підприємстві. Переобладнали та налаштували його власними силами, не залучали для цього ніякі інші організації. Всі роботи виконали працівники відділу благоустрою та «Водоканалу», - зазначив селищний голова Віктор Терещенко.

На придбання цієї техніки спрямували кошти з місцевого бюджету в рамках заходів Програми благоустрою та розвитку інфраструктури Великобурлуцької селищної ради на 2021-2022 роки.

Транспортний засіб відповідає сучасним потребам при посипанні спеціальною сумішшю чи піском доріг та має вантажопідйомність близько 5 тонн. Працюватиме на ньому водій Андрій Ворожбит.

Як повідомив селищний голова, в першу чергу піскорозкидач обслугуватиме дороги комунальної власності, а також інші автошляхи на територіях старостинських округів Великобурлуцької селищної ради.