Відбулася щотижнева нарада

Дата: 23.11.2021 16:14

23 листопада Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко провів щотижневу робочу нараду з секретарем, секретарем виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів та комунальних установ, старостами старостинських округів селищної ради.

В ході наради з інформацією про стан захворюваності на COVID-19 та хід виконання завдань по вакцинації жителів Великобурлуччини виступила директор КНП «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Доля.

Також до порядку денного було включено питання про виконання заходів щодо реорганізації сільських рад колишнього Великобурлуцького району шляхом приєднання до Великобурлуцької селищної ради, з якого доповідала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Любов Сорокіна.

Про роботу Великобурлуцького краєзнавчого музею інформувала його директор Алла Пасинок.