Звернення Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка

Дата: 27.11.2021 07:33

Шановні мешканці Великобурлуцької громади!

27 листопада ми відзначаємо скорботну дату - День пам’яті жертв голодоморів та 89-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У буремному ХХ столітті мільйони українців прийняли мученицьку смерть від масового голоду. Голодомор 1932-1933 років був свідомо й чітко спланованим тоталітарним більшовицьким режимом геноцидом проти українського народу. Він став національною трагедією, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. Спільний біль, спільна пам’ять… І сьогодні ми відповідальні за збереження і передання цієї пам’яті сучасним і наступним поколінням, за донесення правдивої інформації про наше життя і про нашу історію.

Нехай думка про всіх невинно знищених голодом співвітчизників згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю. Адже, доки ми пам’ятаємо, ми – сильні!

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Великобурлуцький селищний голова                              Віктор ТЕРЕЩЕНКО