Звернення Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка

Дата: 21.11.2021 07:41

Шановні мешканці Великобурлуцької територіальної громади!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ця дата встановлена на честь двох доленосних подій у новітній історії нашої держави - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та гордість за те, що наша Батьківщина має справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє, за право вибору, право на власну думку та свободу слова.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди у наших домівках.

Вічна пам’ять Героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Великобурлуцький селищний голова                            Віктор ТЕРЕЩЕНКО