В Електронному кабінеті доступна інформація щодо реквізитів для сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Дата: 11.11.2021 09:09

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що після подання платником одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкривається мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати Збору.

У разі якщо платником була змінена адреса відповідно до «Звітної нової» або «Уточнюючої» Декларації платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми Збору.

В Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника.

Нагадаємо, з інформацію щодо одноразового добровільного декларування можна ознайомитися у банері «Одноразове добровільне декларування», який розміщено на вебпорталі Державної податкової служби України.