З нагоди професійного свята вітання та відзнаки отримали працівники культури та майстри народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 21:29

Урочистий захід на честь святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів  народного мистецтва відбувся сьогодні, 9 листопада, в фойє Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури».

З професійним святом працівників галузі привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та начальник Управління освіти, культури та спорту селищної ради Олександр Мельников.

У своїх виступах керівники подякували працівникам закладів культури Великобурлуцької громади, а також всім, хто пов’язав свою долю зі справою збереження і примноження творчих традиції свого народу, за невтомну працю, за креативність та ентузіазм, за мудрість та натхнення, а також побажали міцного здоров’я, творчої наснаги, добра та миру.

«У нашому краї є багато достойних талантів, аматорів, які співають, танцюють, малюють, займаються різними народними промислами, – сказав Віктор Терещенко. - Я щиро зичу, щоб бажання творити прекрасне ніколи у них не згасало. Щоб вони удосконалювалися щоденно і дарували нам усім незабутні враження та гарний настрій. А селищна рада буде і надалі всіляко підтримувати та сприяти розвитку культури у громаді».

У день професійного свята кращим працівникам культури вручили почесні відзнаки. Почесною грамотою Департаменту культури і туризму ХОДА за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено керівника зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури» Юлію Сулу.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури Великобурлуцької територіальної Почесну грамоту Великобурлуцької селищної ради отримали: Тетяна Закопайло - керівник художній Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Яна Лавріненко - організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Євгенія Хруставчукметодист Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Лариса Агурєєва - керівник театрального колективу «Соняшник» Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Алла Білівець - завідувачка костюмерної Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Дмитро Оверкоінженер-програміст Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Сергій Бутенко - технік по звуку Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Олена Гречихіна - директор структурного підрозділу «Катеринівський сільський Будинок культури Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»; Людмила Івченко - завідувач структурного підрозділу «Канівцевський сільський клуб Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури» та Ольга Краснікова - завідувач структурного підрозділу «Андріївський сільський клуб Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури».

Ще ряду працівників за вагомі духовні здобутки, відданість справі, безперервний творчий пошук, активну участь у культурно-мистецьких заходах територіальної громади, розвиток аматорського мистецтва, відродження і збереження української культури та з нагоди професійного свята було оголошено Подяку начальника Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради.

В ході урочистостей також відбулося підбиття підсумків конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників структурних підрозділів Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури» та нагородження його учасників та переможців. За рішенням журі перемогу в цьому конкурсі здобули завідувач структурного підрозділу Андріївський сільський Будинок культури Ольга Краснікова та завідувач структурного підрозділу Канівцевський сільський клуб Людмила Івченко.