Для зручності пересування пішоходів
Відділ благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради щоденно працює над покращенням умов благоустрою та створення зручностей для мешканців громади.
З переходом на зимовий час більш актуальним стало питання щодо безпеки руху громадян в темний час доби. Тому було прийняте рішення щодо облаштування вуличних ліхтарів біля пішохідних переходів світильниками більшої потужності.
Так, 09 листопада 2021 року проведено роботу по поліпшенню освітлення пішохідного переходу біля будівлі КНП «Великобурлуцький центр ПМСД» (поліклініки) в селищі Великий Бурлук. На опорі, що знаходиться на перехресті вулиць Паркова і Виноградна, встановлено сучасний LED світильник.
Також цього дня комунальники прибирали вулиці селища Великий Бурлук від спиляного гілля дерев та залишків опалого листя.