Нове медичне обладнання придбали завдяки реалізації мініпроєкту Великобурлуцької селищної ради «Здорова громада»

Дата: 08.11.2021 16:05

Великобурлуцька селищна рада в квітні 2021р. подала заявку на участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році. Рішенням Конкурсної комісії від 21 травня 2021 року було оголошено переможцiв обласного конкурсу мініпроєктів, серед яких - мініпроєкт Великобурлуцької селищної ради «Здорова громада». Його загальна сума складає 470000,00 грн, з них: кошти обласного бюджету – 329000,00 (70%), кошти місцевого бюджету – 141000,00 (30%).

Метою проєкту є придбання сучасної медичної апаратури для  покращення матеріально-технічної бази КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» на довгострокову перспективу, адже обладнання призначене для тривалого постійного користування, підвищення рівня медичного обслуговування мешканців Великобурлуцької селищної територіальної громади, покращення доступності  та якості надання медичних послуг, починаючи із діагностики захворювань. Результатами даного проєкту матимуть змогу користуватися також і мешканці Вільхуватської сільської територіальної громади.

Станом на сьогодні для КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД»  вже придбано наступне медичне обладнання:

Аналізатор біохімічний напівавтоматичний ES-105 – 1 шт.

Аналізатор сечі CITOLAB READER 300 - 1 шт.

Набір реагентів для визначення глюкози 300мл. (6*50) – 30шт

Набір реагентів для визначення холестерину 300мл. (6*50) – 49шт

Набір реагентів для визначення  вільного кальцію 35мл (1*20+1*10+1*5)–2 шт

Мультикалібратор SERACAL (18=6*3) – 9 шт

Контрольна сироватка SERACONTROL N (норма) 30мл. (6*5) – 9 шт

Тест-смужки діагностичні для аналізу сечі CITOLAB 10М №100 – 277 шт.

Аналізатори придбані разом зі стартовим пакетом реагентів.