Представників виробничих, комерційних підприємств та установ громади запрошують на Міжнародний промисловий форум

Дата: 08.11.2021 10:47

З 16 по 19 листопада 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйони №2,3, входи № 3 А, 3 С з боків р. Дніпро та станції метро «Лівобережна» відповідно) відбудеться ХХ Міжнародний промисловий форум-2021 – головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент)

Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)

Гідравліка. Пневматика

Підшипники

Підйомно-транспортне, складське обладнання

Автоматизація та Робототехніка

Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)

Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)

УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання).

Організатор виставок — ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Свою участь у ХХ Міжнародному промисловому форумі підтвердили понад 250 підприємств, які продемонструють новітню продукцію і технології з 18 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі на площі понад 14 000 м². Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.

Серед заходів ділової програми відбудеться Дискусійна платформа «INDUSTRY 4.0 TECHNOLOGIES», Нарада-конференція керівників та фахівців ливарної галузі України, конкурс професійної майстерності зварників «Золотий кубок Бенардоса-2021» та супутні тематичні конференц-заходи.

Вхід на виставку для відвідувачів безкоштовний.

Більш детальнуу інформацію можна отримати за телефонами: (044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці:www.iec-expo.com.ua