Вітання

Дата: 09.11.2021 07:50

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва Великобурлуцької громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Ви працюєте для людей без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі. Ваша робота дарує жителям нашої громади чимало приємних миттєвостей та щирих посмішок. Щира вам подяка за це!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде мирним і сонячним!

Великобурлуцький селищний голова                            Віктор ТЕРЕЩЕНКО