Облаштували освітлення пішохідної зони

Дата: 01.11.2021 13:29

В селищі Великий Бурлук 29 жовтня працівники відділу благоустрою та комунальної власності селищної ради спільно з працівниками Великобурлуцького РЕМу виконали роботи з відновлення вуличного освітлення пішохідної доріжки між будівлею КНП «Великобурлуцький центр ПМСД» та КЗ «Великобурлуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко». На трьох опорах ліній електропередач було замінено лампи вуличного освітлення, що вийшли з ладу, а на ще одній опорі встановлено додатковий ліхтар.

Роботи з поліпшення зовнішнього освітлення у Великобурлуцькій територіальній громаді триватимуть і надалі, що дозволить підвищити безпеку її жителів.