Проведено засідання виконкому

Дата: 29.10.2021 11:33

До порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради, яке відбулося 28 жовтня, було включено 9 питань.

Зі звітом про виконання Великобурлуцького селищного бюджету за 9 місяців 2021 року виступила начальник фінансового управління Олена Іванова. Інформацію виступаючої було взято до відома.

На виконкомі розглянули питання щодо коригування тарифу на теплову енергію та прийняли рішення встановити для споживачів послуг ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ у розмірі 4981,21 грн. за 1 ГКал.

Також в ході засідання було прийнято низку інших рішень:

- щодо надання дозволу громадянину на підключення його домоволодіння до центральної водогінної мережі;

- про присвоєння поштової адреси чотирьом житловим будинкам мешканців громади;

- про надання дозволу громадянці на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку на ім’я малолітніх дітей;

- про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 7 тяжкохворим жителям Великобурлуцької громади.