Селищний голова Віктор Терещенко взяв участь у церемонії покладання квітів на Меморіальному комплексі Слави

Дата: 28.10.2021 15:15

Урочистий захід, присвячений 77-й річниці вигнання нацистських окупантів з України, відбувся сьогодні, 28 жовтня, в селищі Великий Бурлук.

Вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні при визволенні України прийшли представники влади, громадськість. Кількість охочих взяти участь у заході була обмежена через дію карантину.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих воїнів-визволителів та поклали квіти до обелісків на Меморіалі.