У Великому Бурлуку облаштували альтернативне джерело водопостачання

Дата: 28.10.2021 09:58

До Великобурлуцької селищної ради у поточному році надійшло колективне звернення мешканців багатоквартирних будинків селища Великий Бурлук щодо створення резервного водопостачання на території мікрорайону. Було прийнято рішення піти на зустріч громаді. Задля вирішення цього важливого питання його винесли на розгляд чергової сесії селищної ради. Депутати ради підтримали своїми голосами рішення щодо виділення коштів на придбання необхідних матеріалів та обладнання.

Монтажем та підключенням свердловини безпосередньо займалися працівники відділу благоустрою та комунальної власності селищної ради. 26 жовтня на об’єкті було проведено завершальні роботи та пуск води. Вода зі свердловини є технічною та слугуватиме джерелом резервного водопостачання на час ліквідації аварій водогону.

Селищна рада максимально приділяє увагу питанням благоустрою територіальної громади та сподівається на взаємне відповідальне ставлення громадян до обєктів благоустрою.