Право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року не переноситься на наступні податкові роки

Дата: 27.10.2021 11:17

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Норми передбачені п. п. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України.

Нагадуємо, що за 2020 рік скористатись правом на податкову знижку громадяни мають можливість по 31 грудня 2021 року включно.