Вітання з професійним святом

Дата: 31.10.2021 07:58

Шановні працівники та ветерани автомобільного транспорту і

дорожнього господарства!

Вітаю вас з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника!

Автотранспортний і дорожній комплекси по праву вважаються одними з ключових, стратегічно важливих галузей вітчизняної економіки, розвитку яких приділяється пріоритетна державна увага.

Від професіоналізму автомобілістів і шляховиків багато в чому залежить як життєдіяльність громади, так і буденні справи і благополуччя кожного її мешканця. Тому у цей святковий день висловлюю слова подяки за вашу напружену працю, що вимагає фізичної та емоційної самовіддачі. Щиро бажаю міцного здоров'я, щастя і добробуту вам та вашим родинам, професійних успіхів і нових трудових звершень!

Великобурлуцький селищний голова                        Віктор ТЕРЕЩЕНКО