Вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 07:20

Шановні воїни, ветерани війни і військової служби, оборонці рідної землі!

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня українці шанують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі. Адже історія нашої держави свідчить про приклади патріотизму, відданості і жертовності, сили і нескореності як чоловіків, так і жінок. Ми вклоняємося подвигу всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину.

За останні роки на захист суверенітету та незалежності нашої держави стали сотні й тисячі волонтерів, медиків, воїнів Збройних Сил України, добровольців. Найтепліші слова привітань сьогодні всім вам, хто стоїть на варті нашого миру і спокою, хто несе військову службу в зоні бойових дій. Дякуємо вам за ваші відважні серця і мужність! Нехай вас оберігає Пресвята Богородиця, а людська повага і підтримка додають  сил у благородній справі.

Бажаю усім мирного неба, здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Великобурлуцький селищний голова                               Віктор ТЕРЕЩЕНКО