Освітян Великобурлуцької громади привітали з професійним святом

Дата: 01.10.2021 15:54

Сьогодні, 1 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, який щорічно в Україні відзначається у першу неділю жовтня, у Базовому комунальному закладі «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради» провели святковий захід для педагогів закладів загальної середньої освіти, працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, ветеранів освітньої галузі Великобурлуцької територіальної громади.

На урочистості завітали голова Купянської районної ради Ігор Коваленко, заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський, начальник Управління освіти, культури та спорту селищної ради Олександр Мельников. Вони привітали освітян зі святом, а також висловили слова щирої вдячності за їхню важливу працю.

У цей день кращих педагогів за сумлінну творчу працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята було нагороджено почесними відзнаками.

Також освітяни отримали музичні вітання від солістів та творчих колективів Будинку культури.