Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 08:00

Шановні вчителі, вихователі, ветерани педагогічної ниви!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем працівників освіти.

Професія вчителя – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця та скарби своїх знань.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та нових педагогічних звершень!

Великобурлуцький селищний голова                                       Віктор ТЕРЕЩЕНКО