Вітання з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2021 08:02

Щорічно у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення. Дане свято є прикладом люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості, щирості, безкрайньої душі та терпіння.

В цей день щиро вітаю всіх донечок і синочків, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, та усіх жителів нашої громади, які відчули радість батьківства й материнства даруючи любов усиновленим дітям. Також висловлюю велику вдячність прийомним батькам і батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, які щодня безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів у своїх родинах. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Великобурлуцький селищний голова                                      Віктор ТЕРЕЩЕНКО