30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Вітання селищного голови

Дата: 30.09.2021 08:00

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Сучасні бібліотеки є справжніми центрами духовного життя. Вони не лише здійснюють просвітницьку місію та зберігають традиції, а й постійно удосконалюють свої послуги. Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів – хранителів культури і мудрості поколінь.

Прийміть,  шановні, слова щирої вдячності за ваше служіння бібліотечній галузі громади, за щире бажання зберегти та передати наступним поколінням інтелектуальне і духовне багатство.

Бажаю вам доброго здоров'я, щастя, благополуччя, натхнення та креативу, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

Великобурлуцький селищний голова                                  Віктор ТЕРЕЩЕНКО