Електронне інформування територіальних громад через електронний кабінет

Дата: 15.09.2021 16:51

Великобурлуцька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Харківській області  нагадує, що на виконання вимог  ст. 12  Податкового кодексу України  з 01 січня 2021 року запроваджене електронне інформування територіальних громад  через Електронний  кабінет:

- у розрізі джерел доходів про суми нарахованих, сплачених податків, сум податкового боргу та надмірно сплачених сум;

-  на запити територіальних громад у розрізі платників податків – юридичних осіб.

Запит територіальними громадами  на отримання інформації у розрізі платників податків – юридичних осіб подається через Електронний кабінет (J1604001)

На сайті ДПС України у відкритій частині Електронного кабінету - Податкова карта України - taxmap.ua  можна  отримати суми:

- сплачених сум податкових платежів

- нарахованих податкових зобов’язань

- сум податкового боргу

- надміру сплачені податки

- авансові платежі -

в розрізі регіонів, територіальних громад, видів економічної діяльності, податків, систем оподаткування, за організаційно-правовими формами, типом платника податків(юридичні та фізичні особи), статусом платника (великий, середній, малий бізнес, неприбуткові бюджетні установи).

Моніторинг користування територіальними громадами Електронним кабінетом щодо отримання податкової інформації про своїх платників показав прямий вплив на процеси наповнення місцевих бюджетів.

Ірина  СОБЕНКО