У громаді тривають роботи з належного наведення санітарного порядку

Дата: 15.09.2021 13:30

Працівники Великобурлуцької селищної ради, працевлаштовані на період виконання громадських робіт, продовжили роботу по знищенню карантинних рослин та бур'янів, у тому числі амброзії, покіс порослі біля пошти по вул. Центральна та вул. Зарічна.

Задля покращення естетично-санітарного стану виконано прибирання обочин доріг вулиць Сонячна та Транспортна.

Працівниками громадських робіт було виконано складання дров в приміщення фельдшерсько-акушерського пункту на станції Бурлук. В мікрорайоні селища Великий Бурлук, по вулицях Паркова, Сонячна, Весняна, Гірська та станції Бурлук проведено прибирання порослі, сміття та зрізаних гілок.

На зупинці с. Михайлівка та паркової зони селища Великий Бурлук було відремонтовані лавки. Також на вул. Весняна було розчищено будівлю бувшої молочної кухні.