Пластикові фігури школярів встановили на пішохідному переході в смт Великий Бурлук

Дата: 14.09.2021 15:14

На території Великобурлуцької територіальної громади постійно ведеться робота по удосконаленню безпеки учасників дорожнього руху, в тому числі дітей. Одним з результатів роботи в цьому напрямку стало встановлення пластикових фігур школярів по краям пішохідного переходу по вулиці Паркова безпосередньо біля поліклініки неподалік соціальних закладів: ліцею, дитячого садка, будинку культури.

Великобурлуцька селищна рада виносе подяку небайдужим депутатам селищної ради, а саме Маляру Андрію Олександровичу і Оганісяну Карену Хачиковичу за придбання цих фігур. Встановлення  фігур здійснено працівниками відділу благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради.

Ці школярики стануть одночасно і корисними для убезпечення пішоходів і прикрасою нашого селища. В даному напрямку робота буде продовжуватись.