Пошук

Великобурлучани призери Чемпіонату України з гирьового спорту

Дата: 07.09.2021 14:30
Кількість переглядів: 715

З 2 по 5 вересня 2021 року в м. Київ на НСК «Олімпійський» відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, де приймало участь 600 учасників  з 22 областей. Збірну Харківської області з Великобурлуцької селищної ради представляли  чотири спортсмена.

Вдалим дебютом відбувся виступ Ігоря Ковальчука в категорії понад 95 кг. у вправі ривок з довільною зміною рук з результатом 150 балів посів третє місце.

Артем Левченко в цій же вправі в категорії до 95 кг. посів третє місце з загальним заліком 188 балів.

Ярослав Стаднік брав участь в трьох вправах: двоборство друге місце, довгий цикл перше місце, ривок з довільною зміною рук перше місце та здобув право представляти Україну на Чемпіонаті Світу в Будапешті.

За результатами змагань збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце.