Про створення офіційної символіки Куп’янського району

Дата: 06.09.2021 14:57

Рішенням ІХ сесії Куп’янської районної ради VIII скликання від 20.08.2021 р. № 196-VIII оголошено конкурс на створення офіційної символіки Куп’янського району.

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Куп’янського району для його остаточного затвердження районною радою. Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап  – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 01.09.2021 по 31.10.2021;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01.11.2021 по 05.11.2021;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 08.11.2021 по 11.11.2021;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 15.11.2021;

5 етап – затвердження Куп’янською районною радою офіційної символіки району 22.11.2021р. У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба, прапора і гімну Куп’янського району одержує  винагороду (додаток № 1).

У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора, текст і музику гімну є різні особи, винагороду одержують окремо.

Ознайомитись з Положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Куп’янського району можна за посиланням.