Привітали підприємців з професійним святом

Дата: 03.09.2021 13:25

Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Напередодні цього професійного свята, 3 вересня, у залі засідань Великобурлуцької селищної ради відбулися урочистості, під час яких вшанували кращих представників цієї сфери.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко подякував підприємцям за співпрацю, активну участь у громадському житті, значний внесок в економічний та соціальний розвиток Великобурлуцької громади. За його словами, їх діяльність – це нелегка робота, що вимагає активності, витримки і діловитості, і під силу вона не кожному. Він також побажав усім підприємцям мати надійних партнерів, здоров’я, особистого щастя, миру та добробуту в родинах.

Кращих представників малого та середнього бізнесу було нагороджено Подяками голови Великобурлуцької селищної ради.

Музичні вітання присутнім подарували аматори сцени Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури»: Євгенія Хруставчук, Олена Гречихіна та Олександр Попов.