У громаді триває робота по знищенню карантинних рослин та бур'янів

Дата: 03.09.2021 10:01

Працівники Великобурлуцької селищної ради, працевлаштовані на період виконання громадських робіт, продовжують наводити санітарний порядок на території селища Великий Бурлук.

Поточного тижня вони виконували роботи по знищенню карантинних рослин та бур'янів, у тому числі амброзії, та видаляли поросль на узбіччі дороги при в’їзді до селища (зі сторони РЕМу), по вул. Будівельників, по вул. Привокзальній, біля автобусних зупинок у громаді (с. Плоске, с. Заміст, с. Лебедівка, вул. 1 Травня, вул. Осіянська, біля залізничної станції Бурлук).  Прибирали сміття та опале листя по вул. Центральна та в парковій зоні в центрі Великого Бурлука. Навели лад на прилеглих територіях до будівель трудового архіву та Центру зайнятості.

Також виконане прибирання сміття обабіч автошляху селище Великий Бурлук – станція Бурлук – село Жуків Яр.