До відома установ, організацій, підприємств агропромислового комплексу Великобурлуцької громади

Дата: 10.03.2021 16:15

16-18 березня 2021 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбудеться комплекс виставкових заходів. Про це інформує Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Виставка «Промисловий холод» - щорічна зустріч виробників, постачальників та споживачів холодильного обладнання та технологій, головне джерело достовірної та оперативної інформації щодо стану галузі та інновацій.

Виставка «Сховища фруктів, овочів, ягід» - це виставка обладнання і технології для зберігання, післязбиральної та передпродажної підготовки врожаю, яка призначена саме для виробників сільськогосподарської продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід та грибів, власників аграрних підприємств, фермерських і тепличних господарств, комерційні сади, ягідники, виноградники.

Детальну інформацію щодо виставок можна отримати у оргкомітеті за тел.: (044) 461-92-01, або e-mail:mikhailova@eindex.kiev.ua