До уваги керівників підприємств та установ агропромислового комплексу Великобурлуцької територіальної громади!

Дата: 02.03.2021 16:11

Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації доводить до відома інформацію про те, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, пов’язаною з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введеними карантинними обмеженнями, терміни проведення виставково-ярмаркових заходів у 2021 році можуть змінюватись. Для уточнення необхідної інформації рекомендують звертатися до організаторів заходів.

На офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» опублікована основна частина «Переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році» та «Переліку виставок і ярмарків за кордоном у 2021 році».