Повідомлення про перехід права власності від держави до Великобурлуцької територіальної громади на земельні ділянки

Дата: 02.03.2021 16:07

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області № 5058-СГ від 14.06.2019 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», та акта приймання-передачі від 03.10.2019 року та на виконання вимог ст.1481 Земельного кодексу України, повідомляємо про перехід права власності від держави до Великобурлуцької територіальної громади на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Великобурлуцького району в адміністративних межах Великобурлуцької та Гнилицької Першої територіальних громад, що об’єднались, згідно додатку.

Бренд України «Ukraine Now»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 10 травня 2018 р. № 416
Київ

Деякі питання форми знака (бренда) України

З метою популяризації України у світі, сприяння інтеграції до світового інформаційного простору, підвищення рівня загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити форму знака (бренда) України, що додається.

2. Міністерству інформаційної політики:

здійснити державну реєстрацію знака (бренда) України в установленому порядку;

розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі затвердженої цією постановою форми знака (бренда) України.

3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

Рекомендувати іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).