Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
Ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Бажаю кожному, хто присвятив своє життя лісогосподарській справі, міцного здоров’я, великого особистого щастя, добра і благополуччя. Нехай завжди супроводжує вас оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі розвитку та процвітання нашої лісової галузі.
Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко