Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 08:10

Шановні працівники та ветерани сфери фізичної культури і спорту Великобурлуцької територіальної громади! Спортсмени і вболівальники! Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність всім вчителям та тренерам нашого краю, які виховали не одне покоління талановитих спортсменів. Ми пишаємося високими досягненнями наших земляків у футболі, гирьовому спорті, армреслінгу, шахах і шашках, спортивній риболовлі, волейболі і баскетболі, настільному тенісі.

Сердечно бажаю кожному з вас нових спортивних та життєвих перемог, міцного здоров’я, миру, щастя!

Великобурлуцький селищний голова                                             Віктор Терещенко