Проведено 17 сесію Великобурлуцької селищної ради 8 скликання

Дата: 01.09.2021 15:04

Пленарне засідання проходило 31 серпня 2021 року під головуванням Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка.

В ході сесії депутатами було прийнято рішення внести зміни до персонального складу постійної комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, регуляторної політики, промисловості та підприємництва. Відповідно до поданої заяви депутата селищної ради 8 скликання Бєлічко Віри Володимирівни її було виведено зі складу цієї комісії.

Розглянувши ще одну заяву депутата Бєлічко Віри Володимирівни, на сесії прийняли рішення про введення її до складу постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення. Також, депутатський корпус підтримав її кандидатуру та обрав головою постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров?я, соціального захисту населення.

У зв’язку з припиненням юридичної особи Комунального закладу «Гниличанський ліцей Великобурлуцької селищної ради» шляхом приєднання до Комунального закладу «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради», було прийнято рішення  затвердити Акт приймання-передачі майна Комунального закладу «Гниличанський ліцей Великобурлуцької селищної ради» від 28.07.2021 р.

Під час сесії було прийнято й інші рішення, а саме:

- про замовлення виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху нежитлової будівлі котельні за адресою: 62602, Харківська область, смт. Великий Бурлук,  вулиця Осіянська, будинок 23А (загальна площа 288,5 кв.м)»;

- про передачу пально-мастильних матеріалів Управлінню освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради;

- про прийняття майна від Великобурлуцького КВКП «Водоканал» до комунальної власності Великобурлуцької селищної ради;

- про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання № 76-8 від 23 грудня 2020 року Великобурлуцької селищної ради «Про бюджет Великобурлуцької селищної територіальної громади на 2021 рік».

Також було розглянуто низку земельних питань.