Новини Гнилицького Першого старостинського округу

Дата: 27.08.2021 08:56

У селі Гнилиця Перша активно готувалися до відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України.«Напередодні цих свят провели прибирання на території села: в черговий раз покосили рослинність на узбіччях доріг, на території парку, на дитячих та спортивних майданчиках, пофарбували поручні містка. Також жителі села встановили новий флагшток із Державним Прапором України. Нехай він і не найвищий, але вклали в нього всю свою любов до рідної України. Виготовили та встановили його без витрат з бюджету громади», - повідомив староста Гнилицького Першого старостинського округу Микола Віцота. В сільському клубі та Першогнилицькій сільській бібліотеці-філії до цих визначних дат було проведено тематичні урочисті заходи.