Проведені змагання з волейболу пляжного до 30-річчя Незалежності України

Дата: 26.08.2021 09:56

22 серпня 2021року до 30-річчя Незалежності України на спортивному майданчику Великобурлуцького ліцею було проведено змагання з волейболу пляжного, у яких взяли участь з с. Андріївка та смт Великий Бурлук ( по дві команди), с. Григорівка (1 команда) та збірна команда з с. Андріївка та смт Великий Бурлук. «Сліпим» жеребкуванням команди було поділено на дві групи, в яких ігри проводилися за круговою системою. По дві кращі команди з кожної групи відбиралися в стадію півфіналів. Після серії запеклих ігор було визначено півфіналістів, а згодом призерів і переможців. Третє місце посіла команда «Сокіл»  у складі Олександра Лисяка та Ігоря Фірсова. Друге місце за командою з с. Андріївка  Володимира Білінського та Віталія Кривошеєва. А головний трофей здобула збірна команда с. Андріївка та Великий Бурлук у складі  Віктора Шестопалова, Ігоря Купіна. Призери та переможці були нагороджені  кубками, грамотами, медалями.