Святковий концерт до Дня Незалежності України

Дата: 25.08.2021 21:28

24 серпня на танцювальному майданчику, розташованому в парковій зоні  Великого Бурлука, проходила концертна програма, присвячена 30-й річниці незалежності України.

З вітальним словом до присутніх на заході звернувся заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський: «У день народження нашої держави, щиро бажаю вам, мої земляки, мирного неба, успіхів та міцного здоров’я. Нехай щастя, радість та достаток будуть у кожній родині. Живіть з любов’ю в серці до близьких та до України, з вірою у краще майбутнє».

Впродовж святкового вечора великобурлучани та гості селища могли насолодитися яскравими виступами учасників художньої самодіяльності закладів культури Великобурлуцької територіальної громади. Гучними оплесками зустрічали виступи юних танцюристів зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов'яночка» (керівниця Юлія Сула) та солістів: народного аматора Великобурлуччини Олени Будніченко, Софії Боровко, Алли Солодкої, Анастасії Кравченко, цьогорічної випускниці вокальної студії «Гармонія» Віки Бульби, Анни-Марії Іжик, Станіслава Кравченка, Сергія Бутенка та квартету у складі Юлії Романенко, Софії Боровко, Ірини Овсяннікової та Діани Гонтар.