У Великому Бурлуку відбулося урочисте покладання квітів з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 15:25

Сьогодні, 24 серпня, в рамках урочистих заходів, присвячених 30-й річниці незалежності України, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку засновнику селища, козацькому ватажку Карпу Скидану та до пам’ятного знаку на честь 10-ї річниці незалежності нашої держави.

У заходах разом керівництвом та працівниками Великобурлуцької селищної ради взяли участь представники громадських організацій ветеранів Афганістану та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вшановуючи безсмертні подвиги захисників України у різні історичні періоди, делегація громадськості також поклала квіти на Меморіальному комплексі Слави до пам’ятних знаків героям Другої світової війни, загиблим учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та великобурлучанам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України, за її мирне небо.