Відбувся патріотичний велофлешмоб

Дата: 23.08.2021 17:56

Сьогодні, 23 серпня, у Великому Бурлуку до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності нашої держави відбувся патріотичний велофлешмоб.

У велоперегонах разом із мешканцями громади також взяли участь Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та його заступник Андрій Чернявський, секретар селищної ради Альона Арестова, керівники та працівники структурних підрозділів ради.

Колона велосипедистів стартувала від будівлі аптеки 911 по вулиці Паркова, далі проїхала вулицею Центральна, по окружній дорозі, вулицею Сонячна та Паркова. Для безпеки руху на всьому маршруті її супроводжували працівники поліції на авто.

На фініші всі учасники патріотичного велофлешмобу отримали солодкі заохочувальні призи.

Зазначимо, що цього року у Великобурлуцькій територіальній громаді подібний велофлешмоб був організований до Дня Конституції України.