21 серпня у центрі Великого Бурлука проводиться продовольчий ярмарок

Дата: 21.08.2021 11:07

У заході, організованому Великобурлуцькою селищною радою до Дня Незалежності України та Дня селища, беруть участь сільгосптоваровиробники та приватні підприємці громади.

Зернові та олію пропонують придбати сільськогосподарські підприємства ПОСП «Бурлуцьке», ФГ «Вікторія-777» та ТОВ «ЮРБОР-АГРО». ФГ «ЮР'ЄВАГРО» привезло кавуни з власного баштану, помідори та баклажани.

Широкий асортимент овочевої продукції, ягід та фруктів представили приватний підприємець Володимир Кухаренко з Великого Бурлука, Олександр Денін та Олександр Плужник із села Шипувате, пан Володимир із села Вільхуватка.

Також на ярмарку можна придбати м'ясо, сало, живу рибу. Цю продукцію продають Тетяна Бабенко та приватні підприємці Олександр Бунчиков і Олександр Сухомлин.