Увага! В Україні проголошено Податкову амністію!

Дата: 13.08.2021 15:38

Великобурлуцька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Харківській області  нагадує, що з 1 вересня 2021 року громадяни мають право легалізувати своє майно та статки. Це може бути нерухомість, валюта або цінні папери, при придбанні або отриманні яких НЕ сплачувалися податки.

Для цього необхідно зробити лише два кроки – надати до Державної податкової служби України декларацію в електронному вигляді та сплатити до бюджету одноразовий збір у розмірі від 2,5 до 9 відсотків. Це є значно нижчим, ніж встановлені податки, наприклад, податок на доходи фізичних осіб, який сьогодні складає 18 відсотків.

Податкова амністія  - це добровільне, а не примусове декларування доходів. Але це ще й  унікальна можливість розпочати свою економічну історію з чистого аркуша.

Для більш детальної інформації звертайтеся на телефон «гарячої лінії»  Головного управління ДПС у Харківській області 702-85-71.