Вітання з Днем селища Великий Бурлук та Днем Великобурлуцької територіальної громади

Дата: 21.08.2021 07:00

Шановні земляки!

Від імені виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради та її депутатського корпусу, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем селища Великий Бурлук та Днем Великобурлуцької територіальної громади!

Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багата наша громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Дякую всім, хто небайдужий до долі рідного краю, хто дбає про його соціально-економічний розвиток і благоустрій, зберігає його історію, культуру та традиції.

Бажаю, щоб з кожним роком наше селище і вся Великобурлуцька громада розквітали і розвивалися, щоб краще жилося їх мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, гуртувалися в одну велику і дружну родину.

Нехай у громаді панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, спокій, любов та достаток!

З повагою

Великобурлуцький селищний голова                                          Віктор Терещенко