Звернення Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка

Дата: 29.08.2021 07:00

Шановні мешканці Великобурлуцької громади!

Щорічно 29 серпня, відповідно до Указу Президента в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для відзначення Дня пам’яті обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

«Іловайський котел» - величезне горе, і водночас – приклад героїзму і самовіддачі людей, які гинули під шквалом вогню, і тих, які вижили. Залишаться навіки у нашій пам’яті і оборона Донецького аеропорту, бої на Світлодарській дузі, за Авдіївку, Дебальцеве, 32-й блокпост та інші.

Не забуваймо подвиги наших Героїв, шануймо пам’ять українських синів і дочок, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

Великобурлуцький селищний голова                                      Віктор Терещенко