24 серпня – День Незалежності України

Дата: 24.08.2021 07:00

Шановні жителі Великобурлуцької територіальної громади!

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 1991 року стало визначною віхою в новітній історії. Пройшовши серйозні випробування, українці створили свою незалежну державу, яка існує вже три десятиліття.

Нині поряд із відчуттям великого свята, у нас є ще й розуміння ціни нашої незалежності і свободи: тисячі українських синів і дочок щодня відвойовують для нас мирне рідне небо. Пам’ятаймо про їх подвиг!

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України.

У день державного свята я хочу висловити щиру вдячність усім мешканцям нашої громади, хто своєю працею примножує багатство і славу України. Від усієї душі бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя і добробуту.

Слава Україні!

Великобурлуцький селищний голова                                      Віктор Терещенко