Привітання селищного голови Віктора Терещенка з нагоди 90-річчя газети "Вісник Великобурлуччини"

Дата: 21.08.2021 07:00

Шановні працівники і ветерани редакції, дописувачі та читачі

газети «Вісник Великобурлуччини»!

Вітаю вас з 90-річчям з дня виходу першого номера газети!

Це популярне видання Великобурлуччини - не лише засіб  інформування про перебіг життя нашого краю, але й справжній літописець його історії. І ця повість швидкоплинних років твориться уже кількома поколіннями професійних журналістів і добровільних дописувачів. Від першого свого редакційного світанку у далекому 1931 році і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з жителями Великобурлуччини, розповідаючи про нагальні проблеми, успіхи та здобутки, про духовність, патріотизм.

Багато змін відбулося за роки існування часопису. Змінювалися його назва, обсяги, поліграфічне наповнення, тематика  публікацій, але він завжди був і залишається близьким читачеві.

Завзятій, енергійній редакційній команді бажаю й надалі залишатися на передньому краї суспільного життя, здатною долати будь-які труднощі. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів!

Великобурлуцький селищний голова                               Віктор ТЕРЕЩЕНКО