Інформація про захворюваність на Covid-19 та стан вакцинації на Великобурлуччині

Дата: 11.08.2021 14:09

За інформацією адміністрації КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД», станом на 11 серпня 2021 року на Великобурлуччині з початку року підтверджених випадків на Covid-19 – 307, з них 17 дітей, померло - 13 осіб.

Станом на 11 серпня по Великобурлуцькій  селищній територіальній громаді підтверджених випадків на Covid-19 - 264, з них 14 дітей. На  стаціонарному лікуванні перебуває 3 особи, амбулаторно лікуються 1 особи, померло 12 осіб, здолали недугу 248 осіб.

По Вільхуватській сільській територіальній громаді, станом на 11 серпня поточного року підтверджених випадків на Covid-19 - 43, з них 3 дитини, померла 1 особа, на  стаціонарному лікуванні - 0 осіб, вилікувалось 42 особи.

На даний час на Великобурлуччині проводиться вакцинація населення проти Covid-19.

Станом на 11 серпня 2021 року всього  щеплено 1476 осіб, що складає 7,01% від статистичного населення (21042), або 8,26% від наявного населення (17861). З них 536 осіб щеплено однократно та 940 осіб - двократно.

Мобільною бригадою КНП «Великобурлуцький Центр ПМСД» 26 та 27 червня 2021 року, а також 24 липня 2021року проводились щеплення жителів   м. Харкова, було щеплено 506 осіб.

• Залишок вакцини:
  • Коронавак-1761
  • Пфайзер-150
  • Модерна-15
  • Шановні Великобурлучани! Записуйтеся на щеплення проти COVID-19 у свого сімейного лікаря. Вакцинація є найбільш дієвим способом захиститися від коронавірусу. Бажаємо всім здоров’я!