ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради

Дата: 09.08.2021 14:50

10 вересня 2021 року, о 10.00 годині ранку за адресою 62602 вул. Центральна, 9 смт. Великий Бурлук Куп’янського району (Великобурлуцького району) Харківської області, (зал засідань селищної ради) відбудеться конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради.

Суб’єкти господарювання, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть ознайомитися з конкурсною документацією на офіційному сайті Великобурлуцької селищної ради (https://vlb-gromada.gov.ua/):

Голова конкурсної комісії з питань організації проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради Чернявський А.В.