У Червоній Хвилі відзначили День села

Дата: 09.08.2021 11:23

Цього  року жителі населених пунктів Червона Хвиля, Куп’єваха, Зелений Гай, Нова Олександрівка, що на території Червонохвильського старостинського округу першими у  Великобурлуцькій громаді відзначили День села.

Під час урочистостей, що проходили в центрі села Червона хвиля, у суботу, 7 серпня, їх привітали заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський, староста старостинського округу Алла Клейн, завідувач громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева на Великобурлуччині Ніна Капленко.

Місцеві аматори сцени підготували яскраву концертно-розважальну програму. За багаторічною традицією на святі поздоровляли і вручали відзнаки та подарунки наймолодшим та найстаршим жителям села, ювілярам, подружнім парам, які відзначили золоте весілля, кращому пасічнику, умільцю «Золоті руки», «Зятю зі стажем», «Невістці зі стажем».

Всіх присутніх пригощали запашним короваєм, смачною польовою кашею та пухкими варениками. Завершилося свято дискотекою та феєрверком.